Õmblus- ja tikkimismasin Brother Innov-is F480

Kauba staatus: Saadaval

1 429,00 €
või

Rohkem vaateid

Detailid

Innov-is F480 on ideaalne masin nii õmblus- kui tikkimistöödeks, ühendades endas parimad omadused ja kõrge kvaliteedi. Looge nimesilte, monogramme või teie enda poolt kujundatud pistemustreid. Hõlpsalt kasutatav puutepaneel ja hulk täiustatud omadusi teevad sellest harrastajate lemmiku.


Värviline LCD-puuteekraan
Juhtige käepäraselt masina funktsioone puutetundlikult ekraanilt ja paneelilt.

Horisontaalne poolisüsteem
Lihtne ja kiire pooli paigaldamine, vaikne ja vibratsioonivaba õmblemine. Tänu läbipaistvale pooli kattele märkate aegsasti pooliniidi lõppemist.

182 õmblusoperatsiooni
Innov-is F480-st leiate rikkaliku valiku tarbe- ja kaunistuspisteid, mille hulgas on 10 erinevat 1-etapilist nööpauku, peitõmblused, overlokõmblused, lapitöö- ja teppimisõmblused jms., lisaks viis erinevat tähestikku (suur- ja väiketähed) ning numbrid. Kasutage võimalust õmbluseid peegelpildiks pöörata, üksikuid pistemotiive õmmelda, pisteid ja/või tähti omavahel kombineerida, ise pisteid luua ning neid masina mällu salvestada. Komplekti kuuluva kaksiknõela abil õmblete efektseid kahevärvilisi õmbluseid.

Külgsuunas õmblemine
Tänu külgsuunas kanga söötmise süsteemile õmblete joonõmblust ja sik-sakõmblust neljas erinevas suunas ning kuni 40 mm laiuseid dekoratiivõmbluseid.

Kvaliteetsed õmblused
Parendatud kanga söötmise süsteem (Square Feed Drive System), presstalla surve reguleerimise võimalus ja automaatne niidipinge tagavad parima kvaliteediga pisted mistahes kangal.

Vabakäesüsteem
Tänu õmblusmasina külge kinnitatavale põlvekangile tõstate ja langetate presstalda vaid põlveliigutusega. Põlvekang on eriti kasulik näiteks suuremõõtmeliste teppimistööde juures. 

LED-valgustus
Nii nõela piirkond kui ka õmblusmasina suur tööpind on efektiivselt valgustatud.

Nõelasilma niidistaja
Lihtne ja kiire nõela niidistamine. Nõelasilma niidistaja säästab teie aega ja silmi, viies niidi automaatselt läbi nõelasilma.

Kiire ja täpne tikkimine
Innov-is F480 tikib kiirusega kuni 850 pistet minutis.

Suur tikkimisala
Innov-is F480 suur tikkimisala võimaldab teil tikkida kuni 13 x 18 cm suuruseid tikandeid. Tänu masina avarale tööpinnale tikite mugavalt suuremõõtmelisi tikkimistöid.

Lai valik tikandeid 
Valige Innov-is F480 138 kauni tikandi hulgast endale meelepärane ja vajadusel kasutage tikandi kohandamise funktsiooni, mis võimaldab teil hõlpsalt muuta tikandi suurust, pöörata seda kasvõi ühe kraadi kaupa, teha peegelpilt, kombineerida omavahel erinevaid motiive jms. Või leidke 11 fondi hulgast endale sobilik, et tikkida nimesid, monogramme, mõtteteri jms. Võite hõlpsalt muuta teksti teile sobilikuks: muutke tähe suurust ja tähevahesid, paigutage tekst kaarele/diagonaalile või määrake igale tähele erinev kirjastiil. Teie kasutuses on ka 10 erineva kujuga raamtikandit 14 kaunistuspistega.

USB-liides
Ühendage mälupulk masinal olevasse USB-pesasse ning laadige tikandid otse tikkimismasinasse.

Niidi sensorid
Innov-is F480 alumise ja ülemise niidi sensorid annavad aegsasti märku niidi lõppemisest või katkemisest.

Komplekti kuuluvad tarvikud
4 pooli, nõelad nr. 75/90, kaksiknõel, sik-saktald „J“, tõmblukutald „I“, nööpaugutald „A“, nööbitald „M“, peitpistetald „R“, äärestustald „G“, dekoratiivõmblustald „N“, aplikatsioonitald, avatud teppimistald, teflontald, paralleelõmblustald, reguleeritav lukutald, lapitöötald, lõikuriga äärestustald, ülaltsöötja, teppimisjuhik, tikkimistald „Q“, tikkimisraamid 13 x 18 cm ja 13 x 30 cm (mitmepositsiooniline), pooliniit, varras ja võrk niidirullile, niidirulli hoidjad, harutaja, augustaja, põlvekang, kruvikeerajad, puhastuspintsel, poolipesa, kõva masinakate, voolujuhe, pedaal.

Lisana saadaval olevad tarvikud
Erinevad presstallad, tikkimisraamid EF82 6 x 2 cm, EF83 10 X 10 cm, tugikangad, tikkimisniidid, tikkimistarkvara PE-Design.


Õmblusmasin
liik: õmblus/tikkimismasin
tüüp: elektrooniline
pooli asend: horisontaalne
mälu: 15
kate: kõva
Tikkimismasin
tikkimispiirkond: 13 x 18 cm
tikkimiskiirus: 650 pistet/min
funktsioonid: USB-liides mälupulgale
LCD puuteekraan: värviline
tikkimismotiivide arv: 138
fontide arv: 11
Õmblused
õmbluste arv: 182
õmblused: õmblused venivale kangale, dekoratiivsed õmblused
tähestik: 5
Nööpauk
nööpaukude tüüpide arv: 10
nööpauk: 1-etapiline
Presstald
põlvekang presstalla tõstmiseks / langetamiseks: Jah
fiksaatoriga presstald: Jah
presstalla surve regulaator: Jah
Üldised parameetrid
tootja: Brother


Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Kirjutage oma kommentaar

Teie kommentaar: Õmblus- ja tikkimismasin Brother Innov-is F480

Kuidas Te hindate seda toode ja tenindamine? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Hind
Kvaliteet
Teenindamine