Samsung EHS soojuspumba välismoodul R290 AE050CXYBEK/EU (1 phase) Mono 5kW

Kauba staatus: Saadaval

3 569,00 €
või

Detailid

Välissoojuspumba moodul sisseehitatud kontrolleriga, tsirkulatsioonipump ja Wi-Fi kaugjuhtimiseks.

Loodusliku külmaaine R290 osoonikihi kahanemise potentsiaal (ODP) on null ja globaalse soojenemise potentsiaal (GWP) 3, mis on madalam kui tavalistel R32 või R410A külmutusagensitel*. Sellel on ka tugevdatud disain koos 5 kihiga turvaelementidega, et vähendada külmutusagensi R290 kasutamise riske.

Loob äärmiselt kuuma vee – kuni 75°C
Nautige äärmiselt kuuma kuni 75°C* väljuvat vett, mis võimaldab tõhusat konvektsioonkütet ja tagab sanitaarvee. See parandab energiatõhusust**, kuna suudab varustada sanitaarvett kuni 70°C*** kasutades ainult soojuspumpa. Ja see on piisavalt kuum, et tappa Legionella baktereid****.

* Välisseadmest väljuva vee temperatuur on 75°C, kui välistemperatuur on -10~35°C. STV paagist väljuv sanitaarvesi on 70°C, kui välistemperatuur on -10~43°C. Tulemused võivad tegelikest kasutustingimustest olenevalt erineda.
** Põhineb sisetestidel võrreldes tavapärase mudeliga AE***RXYD*G/EU.
*** Sanitaarsooja vee väljuva vee temperatuur, kui välistemperatuur on vahemikus -10-43°C. Kui välistemperatuur on madalam kui -10°C, on vajalik BoosterHeater. Tulemused võivad tegelikest kasutustingimustest olenevalt erineda.
**** Legionella bakterite hävitamiseks tuleks kuuma sanitaarvett hoida temperatuuril 60°C või kõrgemal.

Säästke aega installimisel Mugavus paigalduses
Paigaldage süsteem ja kontrollige lihtsalt veesurvet. Kõik veetorustiku osad, nagu pump ja paisupaak, on paigaldatud sisse, mis vähendab paigaldamise aega ja ruumi. Ja veesurveandur võimaldab mugavalt kaugjuhtimispuldi abil veesurvet jälgida.

 


 

Kõrge temperatuuri ja madala müratasemega soojuspump

EHS Mono R290, mis kasutab uuenduslike müravähendustehnoloogiate kombinatsiooni, töötab 4-astmelisel vaiksel režiimil müratasemega ainult 35 d(BA)². Selle soojuspumba välisseadmel on patenditud soonvõrega vildi Groove Grid Felt disainiga³ kahekihiline heliisolatsioonisüsteem, mis tõkestab ja neelab tõhusalt kompressoriosade ja vibratsiooni tekitatud müra.

 

Sooja vee temperatuur kuni 75 °C

Euroopas kasutatakse paljudes vanemates majades endiselt radiaatoreid, mis vajavad ruumide tõhusaks kütmiseks vähemalt +65 °C temperatuuriga sooja vett. Uus EHS Mono R290 on aga võimeline pidevalt pakkuma koduse küttevajaduse tarbeks sooja vett temperatuuriga kuni +75 °C¹. Seetõttu võib pump sobida asendama küttesüsteemi vanemates elamutes, mille kütmine on varasemalt sõltunud gaasiboileritest

 

Loodud töötama mudeliga R290

EHS Mono R290 globaalse soojenemise potentsiaal (GWP) on teiste külmaainetega võrreldes palju madalam (ainult 3). Uued EL F-gaasi määrused tähendavad, et alates 2025. aastast ei tohi külmutusaine võimsus ületada 150 GWP. EHS Mono R290 abil pakub Samsung elumajadele täiustatud keskkonnasõbralikku tulevikukindlat lahendust võrreldes teisi külmaaineid kasutavate lahendustega. EHS Mono R290 kasutab külmutusainena R290 seni tavapäraselt kasutatava külmutusaine R32 asemel. Seoses R290 kasutamisega on seadme sisemised komponendid tavapärase monosoojuspumbaga võrreldes kohandatud. Need kohandused toetavad R290 ja ülejäänud süsteemi eraldamist

.

 

Nutikas ühenduvus

SmartThings Energy⁴ pakub parimaid koduseid energiahaldussüsteeme ja tõelist energiasäästu tänu rikkalikele teadmistele, energiasäästlikule automatiseerimisele ja kasutajatele toe abil, mis    aitab neil liikuda ligi-nullenergia kodu poole. Pärast ühenduse loomist saavad kasutajad jälgida oma energiakasutust ja säästurežiimi abil energiatarbimist vähendada⁵.

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Kirjutage oma kommentaar

Teie kommentaar: Samsung EHS soojuspumba välismoodul R290 AE050CXYBEK/EU (1 phase) Mono 5kW

Kuidas Te hindate seda toode ja tenindamine? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Hind
Kvaliteet
Teenindamine